Het Bureau Wbtv heeft de KTV-taaltoetsen Arabisch (Egyptisch) goedgekeurd. Op grond van het feit dat het Egyptische dialect geen geschreven standaard kent, is gevraagd of de leesvaardigheid niet getoetst hoeft te worden. De taaltoets Egyptisch zal derhalve bestaan uit de toetsing van spreek- en luistervaardigheid. C1-niveau vereist minimaal hbo-denkniveau.
Op 18 april 2011 heeft het Bureau Wbtv een besluit genomen inzake de variëteiten en subvariëteiten van Arabische taal. Het uitgangspunt is dat wanneer een tolk aangetoond heeft aan de competenties voor inschrijving voor Arabisch (Egyptisch) te voldoen, hij ook in het Rbtv ingeschreven kan worden voor Arabisch (Libisch en Soedanees). De taaltoets Arabisch-Egyptisch wordt volledig in dialect afgenomen.
U meldt zich aan als toetskandidaat via de oranje knop 'Registreren' in het blauwe vlak hieronder. Als u nog geen KTV-account heeft, maakt u eerst een account aan. Nadat u zich geregistreerd heeft gaat u naar Mijn KTV > toetstrajecten en schrijft u zich in voor de toetsdatum van uw keuze.
Hieronder volgt de informatie over de toetsfases. Leest u dit goed. Daaronder ziet u de data en prijzen van het toetstraject.
Wilt u weten of dit het toetstraject is die het beste bij uw situatie past? Bekijk dan deze voorlichtingsvideo over onze taal- en tolktoetsen.
Eerstvolgende data
Onderstaande verplichte toetsfases boekt u via Mijn KTV
Aanvullende voorbereidingstrainingen boekt u via de opleidingsagenda